Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Tarvikkeet

Etusivu / Verkko / Tarvikkeet
Näytetään 1 - 60 / 4293 tuotteesta
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Tuotekoodi: J4858D
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
78,00 €
96,72 €  (sis. ALV)
Varastossa 277
6 462,20 €
8 013,13 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
406,90 €
504,56 €  (sis. ALV)
Varastossa 34
742,70 €
920,95 €  (sis. ALV)
Varastossa 5
119,10 €
147,68 €  (sis. ALV)
Varastossa 77
135,50 €
168,02 €  (sis. ALV)
Varastossa 487
167,80 €
208,07 €  (sis. ALV)
Varastossa 1
29,30 €
36,33 €  (sis. ALV)
Varastossa 19
161,00 €
199,64 €  (sis. ALV)
Varastossa 58
3 243,60 €
4 022,06 €  (sis. ALV)
Varastossa 82
535,40 €
663,90 €  (sis. ALV)
Varastossa 21
4 068,30 €
5 044,69 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
3 651,90 €
4 528,36 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
2 161,60 €
2 680,38 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
3 813,30 €
4 728,49 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A
Tuotekoodi: JL563A
HPE Aruba Cat6A - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - jopa 30 m malleihin HPE Aruba MACsec Advanced Module
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
566,60 €
702,58 €  (sis. ALV)
Varastossa 4
33,10 €
41,04 €  (sis. ALV)
Varastossa 23
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-SBX31CFC960-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-SBX31CFC960
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
764,20 €
947,61 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-FAN03-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-FAN03-00
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
11,80 €
14,63 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
392,90 €
487,20 €  (sis. ALV)
Varastossa 39
1 761,80 €
2 184,63 €  (sis. ALV)
Varastossa 1
EXTREME EW TAC OS 17431
Tuotekoodi: 97000-17431
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
50,00 €
62,00 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
2 848,50 €
3 532,14 €  (sis. ALV)
Varastossa 5
36,70 €
45,51 €  (sis. ALV)
Varastossa 26
476,30 €
590,61 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
508,90 €
631,04 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Bundle Support Package
Tuotekoodi: AT-X510DP-52GTX-BDL-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
242,00 €
300,08 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
2 141,40 €
2 655,34 €  (sis. ALV)
Varastossa 6
281,40 €
348,94 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
79,50 €
98,58 €  (sis. ALV)
Varastossa 23
KEMP KEMP Virtual LoadMaster 2000 SPLA licence - with AFP - Premium Support included - MONTHLY PRICE
Tuotekoodi: VLM-2000-SPLA-AFP
Virtual LoadMaster 2000 - Tilauslisenssi (1 kuukausi) + 1 Month Premium Support - SPLA - sekä Application Firewall Pack (AFP)
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
720,80 €
893,79 €  (sis. ALV)
Varastossa 1000
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 3 Years Support Package
Tuotekoodi: AT-GS950/16PS-NCB3
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta malleihin P/N: AT-GS950/16PS, AT-GS950/16PS-30, AT-GS950/16PS-50
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
97,40 €
120,78 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 3 Years Support Package
Tuotekoodi: AT-FL-CF9-VCSPL-NCB3
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 3 vuotta malleihin P/N: AT-FL-CF9-VCSPL
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
1 009,50 €
1 251,78 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
573,30 €
710,89 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
886,80 €
1 099,63 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
631,70 €
783,31 €  (sis. ALV)
Varastossa 1000
14,00 €
17,36 €  (sis. ALV)
Varastossa 5
712,70 €
883,75 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
Allied Telesis ALLIED 10G Upgrade License for x510L series
Tuotekoodi: AT-FL-X510L-10G
Allied Telesis - Päivityslisenssi - 1 Gbps to 10 Gbps
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
144,50 €
179,18 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
7 543,50 €
9 353,94 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
1 710,00 €
2 120,40 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
765,10 €
948,72 €  (sis. ALV)
Varastossa 6
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Bundle Support Package for AT-SBx8112
Tuotekoodi: AT-SBx8112-BDL-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-SBx8112
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
3 379,90 €
4 191,08 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-SBxFAN12-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-SBXFAN12
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
36,10 €
44,76 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
745,90 €
924,92 €  (sis. ALV)
Varastossa 1
QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX Transciever
Tuotekoodi: TRX-10GSFP-SR-MLX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
106,20 €
131,69 €  (sis. ALV)
Varastossa 1
4 236,00 €
5 252,64 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
307,80 €
381,67 €  (sis. ALV)
Varastossa 4
5 389,90 €
6 683,48 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package
Tuotekoodi: AT-FL-CF9-VCSPL-NCB1
Allied Telesis Net.Cover BASIC - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi malleihin P/N: AT-FL-CF9-VCSPL
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
366,80 €
454,83 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
EXTREME EW NBD AHR 16565
Tuotekoodi: 97004-16565
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
278,90 €
345,84 €  (sis. ALV)
Varastossa 30000
140,10 €
173,72 €  (sis. ALV)
Varastossa 25
2 263,00 €
2 806,12 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
EATON IPM IT Optimize - License 400 nodes UPS only
Tuotekoodi: IPM-OL-400
Eaton Intelligent Power Manager IT Optimize - Lisenssi - 400 power devices
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
11 450,90 €
14 199,12 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
12 991,90 €
16 109,96 €  (sis. ALV)
Varastossa 100
91,10 €
112,96 €  (sis. ALV)
Varastossa 23
Näytetään 1 - 60 / 4293 tuotteesta
...